JURA - Profesionální tryska na jemnou pěnuG2

Neohodnoceno
Značka: JURA
Výrobou z materiálů té nejvyšší kvality a jako vzor pro optimální haptiku a optiku se prezentuje nová profesionální tryska na jemnou pěnuG2. Tento kávovar, vyrobený speciálně pro přípravu kávových specialit s mlékem a mléčnou pěnou, vykouzlí latte macchiato a další speciality v té nejvyšší kvalitě jemné pěny a přesvědčuje obzvlášť intuitivní filozofií ovládání. V kolmé poloze Vám V kolmé poloze Vám profesionální tryska na jemnou pěnu vykouzlí jemnou mléčnou pěnu trvalé konzistence.  Ve vodorovné poloze Vám Ve vodorovné poloze Vám profesionální tryska na jemnou pěnu ohřeje mléko pro módní speciality. Revoluční technologie jemné pěny Revoluční technologie jemné pěny, jemně texturovaná mléčná pěna s dlouhotrvající konzistencí. Jednoduché čištění S vyměnitelnou mléčnou tryskou pro efektivní čištění a optimální hygienu. Kompatibilní s: S8 / S80 E8 / E80 / E800 (Model 2018)  
Dostupnost Skladem
Kód: 17025
1 990 Kč
JURA - Profesionální tryska na jemnou pěnuG2
Neohodnoceno
Značka: JURA

Vlastní zážitek s kávou prostřednictvím technologie Bluetooth®

Ovládání automatického kávovaru prostřednictvím smartphonu nebo tabletu je nyní snadnější než kdykoliv předtím díky vysílači Smart Connect, který umožňuje komunikaci s inteligentním příslušenstvím a nabízí tak zcela nové možnosti programování. Nový “JURA Smart Connect” využívá Bluetooth® pro komunikaci přes vysílač, který je jednoduše zapojen do kávovaru. S aplikací tak můžete bezdrátově ovládat a naprogramovat kávovar nebo jej připojit k různému příslušenství. 

JURA Operating Experience (J.O.E.®) přináší vždy nejmodernější ovládání automatických kávovarů do Vašeho smartphonu. J.O.E.®je moderní, intuitivní a pohodlný způsob optimálního využití veškerých výhod plně automatických kávovarů* značky JURA na výrobu kávových specialit. S aplikací JURA Operating Experience lze plně automatický kávovar JURA* snadno ovládat na dotykovém displeji Vašeho smartphonu.

* J.O.E.® je kompatibilní se všemi plně automatickými kávovary JURA vybavenými technologií Smart Connect.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: