JURA E6 Piano Black

Značka: JURA

Nový kávovar E6 - Nejoblíbenější kávové speciality jediným stisknutím tlačítka

Cappuccino z rukou mistra: dopřávejte si každodenní maximální požitek z kávy s kávovarem E6. Kromě klasických specialit z černé kávy dokáže oblíbené cappuccino připravit v naprosté dokonalosti díky funkci Easy Cappuccino.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
23 990 Kč 19 826 Kč bez DPH
JURA E6 Piano Black
Značka: JURA
JURA E6 Piano Black 1
Doprava zdarma
Mlýnek Professional Aroma Grinder zajišťuje ještě intenzivnější aroma kávy na základě rovnoměrnějšího výsledku mletí, a důmyslně promyšlená koncepce ovládání s barevným displejem a tlačítky umožňuje nekomplikovanou přípravu kávy jediným stisknutím tlačítka díky přesnému navigování uživatele. Se svým nadčasově elegantním designem je E6 atrakcí v každé kuchyni.
 
 

Ještě intenzivnější aroma pro ještě větší požitek

Mlýnek Professional Aroma Grinder je zárukou jedinečného požitku z kávy. Díky zdokonalené geometrii mlýnku dosahuje mlýnek ještě rovnoměrnější kvality mleté kávy, a to spolehlivě a bez výkyvů po celou dobu životnosti. To má za následek optimalizaci extrakce aroma a dosažení vyšší intenzity aroma o 12,2 % ve srovnání s běžnými mlecími zařízeními. Objevte zcela nové stránky Vaší oblíbené kávové speciality.

Dokonalé cappuccino

S osvědčenou funkcí Easy Cappuccino si můžete vychutnat skvělé cappuccino jediným stisknutím tlačítka. Tryska na mléko speciálně vyvinutá pro cappuccino zajišťuje jedinečně jemnou, jemně pórovitou mléčnou pěnu, která skvěle doplňuje kávu a slibuje opravdový požitek z kávy. To NEJ pro milovníky cappuccina.

Maximální požitek snadno a rychle

Přehledný barevný 2,8" displej, šest ideálně umístěných tlačítek a koncepce intuitivního ovládání umožňují komfortní ovládání kávovaru E6 pro jednoduchou přípravu kávy, jakož i nastavení individuálních preferencí nebo samovysvětlující funkce čištění. Kávovar E6 je samozřejmě také kompatibilní s J.O.E.®: Připravujte kávové speciality prostřednictvím smartphonu, nastavujte a ukládejte své osobní preference nebo snadno odesílejte více objednávek kávy svých hostů přímo do automatického kávovaru pro kávové speciality.

Trvale udržitelný design

S elegancí odráží design kávovaru E6 jedinečnou technologii, která se skrývá za jeho nadčasovou krásou. Přímočará geometrie s elegantními chromovanými akcenty dodává kávovaru jasný vzhled, který se nekompromisně zaměřuje na prvotřídní kávu a harmonicky splývá s jakýmkoli kuchyňským zařízením. Jak při výběru specialit, tak i v otázce designu E6 záměrně upouští od přebytečných prvků, které by mohly odvádět pozornost od jeho skutečné podstaty: příprava dokonalého šálku kávy.

 
Kategorie: Domácí kávovary
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9.1 kg

JURA | E6 | fully automatic coffee machine

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: