JURA WE6 Piano Black

Značka: JURA

Klasické druhy kávy na pracovišti

Tam, kde si zákazníci, spolupracovníci a hosté pochutnávají na kávě, panuje příjemná atmosféra, protože káva navozuje uvolněné, komunikativní a tvůrčí prostředí. Při konzumaci kávy se rodí vzletné myšlenky a mobilizují tvůrčí síly. Proto je káva nepostradatelným pomocníkem na každém pracovišti. Přístroj WE6 dokonale ovládá celý repertoár klasických druhů káv počínaje ristrettem přes espresso a café crème konče.

Dostupnost Objednáno
Můžeme doručit do:
12.6.2024
36 990 Kč 30 570 Kč bez DPH
JURA WE6 Piano Black
Značka: JURA
big we6
Doprava zdarma

Díky nádrži na vodu o kapacitě tří litrů, držáku na zrnka o objemu 500 gramů a držáku na kávu s kapacitou 25 porcí je tento elegantní, profesionální automat na kávu ideálním řešením všude tam, kde se denně připraví cca 30 kávových nápojů.

Inovativní technologie představují revoluci v přípravě kávy. Díky čelně situovaným tlačítkům a modernímu barevnému 2,8“ displeji je obsluha zařízení velice snadná i pro nezkušené uživatele. Otočný knoflík na ovládání horké vody a páry byl přepracován podle aktuálních ergonomických zásad tak, aby se příjemně ovládal všem zkoušejícím osobám. Pro někoho to může být maličkost, pro nás je to další krok na cestě k dokonalosti.

Nejmodernější technologie pro dokonalé pochutnání

Tento profesionální aromatický mlýnek je charakterizován o 12,2 % * silnější aroma a nepřetržitě vysoká kvalita rozemletých zrn po celou dobu životnosti. Dokonalá geometrie mlýnku dosahuje optimální křivky mletí. To znamená: vyšší podíl jemných částic v rozemletých zrnech, zaručující ideální rozvinutí chuti.

*Professional Aroma Grinder ve srovnání s běžnými mlecími zařízeními

Záruka hygieny s osvědčením TÜV

Čistota a hygiena jsou alfou a omegou provozu ve všech firmách. Proto firma Jura vyvinula integrované mycí a čistící programy, v kombinaci se speciálními plně automatickými produkty, které zajišťují bezchybnou hygienu stisknutím jediného tlačítka – protože má osvědčení od TÜV Rheinland, je WE6 vynikající volbou i v provozech s koncepcí HACCP*.

* Koncepce bodů pro analýzu rizik a kritickou kontrolu

Stejně individuální jako vaše požadavky

Protože požadavky na přípravu se mění podle oblasti použití, nabízí WE6 celou řadu variant programování a individualizací. Díky těmto variantám lze množství namleté kávy a vody, stejně jako používané nádoby zcela podřídit osobním preferencím. Stejně tak lze zařízení nastavit na přípravu jen některých kávových specialit a zablokovat přípravu jiných. Dále jsou k dispozici různé režimy na přání, pomocí kterých lze upravovat nastavení nebo množství v šálku stisknutím konkrétní kombinace tlačítek. Chybná manipulace s ovládáním je vyloučena.

Kategorie: Kávovary
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

big x6
Doprava zdarma
66 990 Kč

Solidní profesionální zařízení pro přípravu černé kávy a vody na čaj Všude tam, kde se dává přednost černé kávě, kde je třeba profesionálně...

16019
big we8 v19 chrom
Doprava zdarma
47 990 Kč

Pro milovníky kávových specialit Tam, kde si zákazníci, spolupracovníci a hosté pochutnávají na kávě, panuje příjemná atmosféra, protože káva...

16018