JURA ENA 8 TOUCH Full Metropolitan Black

Neohodnoceno
Značka: JURA
Designový celek s dotykovým ovládáním Malý, krásný jednošálkový automatický kávovar se nově prezentuje s obzvlášť snadným ovládáním přes dotykovou obrazovku s umělou inteligencí: Milovníkům kávy tento displej doslova čte každé přání z konečků prstů. Integrovaný algoritmus navíc rozpoznává osobní chuťové preference a automaticky tomu přizpůsobuje počáteční obrazovku. Model ENA 8 nadchne 12 vybranými specialitami, k nimiž patří dokonce i trendové produkty cortado a caffe barista. Požitek z kávy nevzniká náhodou, ale na základě inovací, jakou je například variabilní kompaktní spařovací jednotka. Ta se stará o to, že káva vždy za ideálních podmínek proudí do šálku. Pulzní extrakční proces (P.E.P.®) zintenzivňuje vůni krátkého ristretta nebo espresa. Technologie jemné pěny zajišťuje vzdušnou mléčnou pěnu pro cappuccino a spol. Malý Jen 27,1 x 32,3 x 44,5 cm Krásný Designový celek s chromovými akcenty a zaoblenou nádobou na vodu v diamantové optice. Jednoduchý Barevný dotykový TFT displej s umělou inteligencí. Virtuozita 12 specialit jediným stisknutím tlačítka – včetně specialit cortado a caffe barista.  
Dostupnost Skladem
Kód: 16022
27 990 Kč
JURA ENA 8 TOUCH Full Metropolitan Black
Neohodnoceno
Značka: JURA
JURA ENA 8 TOUCH Full Metropolitan Black
Novinka

Designový celek s dotykovým ovládáním

Malý, krásný jednošálkový automatický kávovar se nově prezentuje s obzvlášť snadným ovládáním přes dotykovou obrazovku s umělou inteligencí: Milovníkům kávy tento displej doslova čte každé přání z konečků prstů. Integrovaný algoritmus navíc rozpoznává osobní chuťové preference a automaticky tomu přizpůsobuje počáteční obrazovku.

Model ENA 8 nadchne 12 vybranými specialitami, k nimiž patří dokonce i trendové produkty cortado a caffe barista. Požitek z kávy nevzniká náhodou, ale na základě inovací, jakou je například variabilní kompaktní spařovací jednotka. Ta se stará o to, že káva vždy za ideálních podmínek proudí do šálku. Pulzní extrakční proces (P.E.P.®) zintenzivňuje vůni krátkého ristretta nebo espresa. Technologie jemné pěny zajišťuje vzdušnou mléčnou pěnu pro cappuccino a spol.

Malý

Jen 27,1 x 32,3 x 44,5 cm

Krásný

Designový celek s chromovými akcenty a zaoblenou nádobou na vodu v diamantové optice.

Jednoduchý

Barevný dotykový TFT displej s umělou inteligencí.

Virtuozita

12 specialit jediným stisknutím tlačítka – včetně specialit cortado a caffe barista.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: