JURA J8 twin Diamond White

Značka: JURA

Nový kávovar J8 twin - Dvojnásobný výkon, maximální flexibilita

Kávová specialita s kofeinem nebo bez kofeinu? Tmavě pražené espresso nebo jemná směs pro lungo? Kávovar J8 twin od značky JURA, je vybaven dvěma vícestupňovými vysoce výkonnými kuželovitými mlýnky. Formálně slučuje dva automatické kávovary v jeden, ukončuje dosavadní volbu buď a nebo, a umožňuje řešení obojí volby.

Dostupnost Na dotaz
Můžeme doručit do:
1.8.2024
54 990 Kč 45 446 Kč bez DPH
JURA J8 twin Diamond White
Značka: JURA
JURA J8 twin White
Novinka
Doprava zdarma
 
Jedinečné výsledky kávy ze dvou různých druhů zrn, čisté nebo smíšené, jsou vždy jedinečné pouhým dotykem prstu – čerstvě namletá, nikoli z kapsle. Na přání může J8 twin dokonce zdokonalit výsledek kávy sladkou mléčnou pěnou, čímž otevírá zcela nový rozměr požitku a zážitku. To je možné díky švýcarskému inženýrství, které vyvinulo nejmodernější technologie, jako je mlýnek P.A.G.3+ nebo funkce Sweet Foam.

Dva vícestupňové vysoce výkonné kuželovité mlýnky P.A.G.3+

Kávovar J8 twin znamená svobodnou volbu požitku z kávy. Díky možnosti připravovat dva různé druhy kávy současně, nabízí rozmanité možnosti pro všechny chutě. Nezáleží na tom, zda dáváte přednost kávě s kofeinem přes den a večer ji raději pijete bez kofeinu, nebo zda u kávových specialit dáváte přednost různým druhům pražení současně - kávovar J8 splní každé přání. Konstrukce umožňuje vybavit kompaktní J8 twin dvěma vysoce výkonnými mlýnky P.A.G.3+. Kromě stálého a přesného výkonu mletí inspirují aktivním sledováním stupně mletí, tzv. kontrolou aroma. Klidový stav mezi přípravami káv mlýnek chrání, což zaručuje maximální životnost a stálou špičkovou chuť.

Speciality, individuálně přizpůsobené jako nikdy předtím

J8 twin připravuje 31 kávových specialit ve špičkové kvalitě. Oba vysoce výkonné mlýnky nabízejí největší možnou flexibilitu pro individuální přizpůsobení. Každá káva se tak připraví podle osobní chuti, vždy čerstvě namletá, s preferovaným druhem kávy, silná nebo jemná, s kofeinem nebo bez kofeinu. V kostce: kávovar nabízí výhody dvou automatických kávovarů v jediném kompaktním zařízení. Tento multitalent ovšem umí mnohem více. Na přání Vám dochutí a osladí mléčnou pěnu, čímž vám otevře zcela nové obzory požitku. Škála požitku splňuje každé přání a sahá od puristického espressa až po trendové sweet latte.

Jedním stiskem přímo k cíli

Panorama Coffee Panel umožňuje intuitivní využití veškerých výhod kávovaru J8 twin. Filozofie obsluhy je intuitivní a logická. S posuvníky nabízí Easy Mode maximální flexibilitu při nastavování kávových specialit preferovaným šálkům. Další usnadnění ovládání přinášejí asistenční systémy. Kontrola aroma je zárukou správné jemnosti mletí. Inteligentní snímač šálku, tzv. Coffee Eye, zajišťuje, že šálky jsou vždy umístěny pod správnou trysku v závislosti na vybrané specialitě. Samozřejmostí je čištění a péče jediným stisknutím tlačítka.

Maximální výkon na nejmenším prostoru ve špičkové formě

Výkon dvou mlýnků v kompaktním formátu se projevuje v harmonicky elegantním designu. Svým jasným tvarovým výrazem, výběrem vysoce kvalitních materiálů a nejvyšší kvalitou zpracování vyzařuje kávovar J8 twin suverenitu a kompetenci. Doslova cítíte lásku k detailu, od nastavení stupně mletí přes výškově nastavitelnou trysku na kávu až po kryty mlýnku. Funkčnost a tvar splývají v symbiotickou jednotu, v jejímž středu se nachází Panorama Coffee Panel. V kombinaci s decentně nastavenými akcenty dokonalým způsobem podporuje výběr barvy a linii tohoto výjimečného automatického kávovaru.

 
Kategorie: Domácí kávovary
Hmotnost: 11.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: