JURA S8 Dark Inox

Značka: JURA

Inovace a potěšení v harmonické eleganci

Stylový kávovar S8 potěší milovníky kávy, stejně jako estéty. Díky svému jedinečnému designu, použití vysoce kvalitních materiálů a prvotřídnímu zpracování, je na první pohled výrazem vynikajícího vkusu. Inovativní technologie otevírají nové možnosti pro dokonalou chuť. Pouhým dotykem prstu si připravíte celou řadu kávových specialit vynikající chuti.

Dostupnost Na dotaz
Můžeme doručit do:
1.8.2024
39 990 Kč 33 050 Kč bez DPH
JURA S8 Dark Inox
Značka: JURA
JURA S8 Dark Inox 1
Novinka
Doprava zdarma
Funkce Sweet Foam pro vytvoření jemně slazené mléčné pěny dodává nápojům další rozměr. Dotykový 4,3ˮ displej umožňuje intuitivní a pohodlné ovládání. O maximum hygieny se stará automatické čištění  mléčných cest, které také provedete jediným stisknutím tlačítka. Po připojení k domácí síti přes Wi-Fi, můžete využívat všechny výhody pravidelně aktualizované bezplatné aplikace JURA Operation Experience (J.O.E.®).
 

Jemně slazená mléčná pěna pro oblíbené speciality

Funkce Sweet Foam ochucuje mléčnou pěnu přímo při přípravě tím, že mléko ohřeje, napění a rovnoměrně ochutí sirupem z dodávaného nástavce na sirup. Výsledkem je jemně slazená mléčná pěna s jemně pórovitou strukturou – pro zcela nový chuťový zážitek. Kávovar S8 dokonce dokáže vykouzlit oblíbené speciality, jako je Sweet Latte, a to jediným stisknutím tlačítka. Za všech okolností mají nápoje dokonalou teplotu díky funkci horkého mléka. Důmyslné čištění mléčných cest jediným stisknutím tlačítka, požitek ze Sweet Foam ještě zdokonaluje.

Inovativní technologie pro neustálé potěšení

Dokonalý požitek v šálku je výsledkem těch nejlepších ingrediencí a optimální přípravy. Druhá generace mlýnku Professional Aroma Grinder (P.A.G. 2) zajišťuje ideální pomletí kávy, šálek po šálku. Intenzitu pomletí lze kdykoli nastavit. Před přípravou i po ní, je mlýnek P.A.G. 2  v klidovém stavu, což má pozitivní vliv na konzistentní výsledky mletí a dlouhou životnost. Za ideální podmínky spaření a maximální chuť je zodpovědná 3D spařovací jednotka osmé generace. Tento výjimečný plně automatický kávovar pro kávové speciality, poskytuje vynikající chuť nápojů v té nejlepší gurmánské kvalitě po celou dobu životnosti přístroje.

Intuitivní ovládání pro maximální pohodlí

Inovativní koncepce ovládání modelu S8 je také jasně srozumitelná. Velkorysý dotykový displej s úhlopříčkou 4,3ˮ umožňuje intuitivně procházet celé menu. Díky grafice a animacím v podobě pokynů, je ovládání naprosto srozumitelné a ukazuje všechny kroky přípravy. Design displeje na jedné straně harmonicky ladí s jasným a výrazným designovým jazykem, na druhé straně zjednodušené uživatelské rozhraní zajišťuje přehledné a pohodlné ovládání automatického kávovaru pro kávové speciality.

 

 
 
Kategorie: Domácí kávovary
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: