JURA X10 Dark Inox

Značka: JURA

Profesionální kávovar pro horké i studené kávové speciality – všestranný, robustní a spolehlivý.

JURA X10 nastavuje nové standardy, přináší rozmanitost a čerstvost. A to doslova, jelikož lze vybrat z působivých 36 kávových nápojů, kde 9 z nich je extrahováno za studena. Plně automatický proces extrakce za studena je speciální funkcí kávovaru JURA X10, která přináší osvěžující nápoje Cold Brew do profesionálního sektoru.

Dostupnost Na dotaz
Můžeme doručit do:
1.8.2024
84 990 Kč 70 240 Kč bez DPH
JURA X10 Dark Inox
Značka: JURA
JURA X10 1
Novinka
Doprava zdarma

Všestrannost kávovaru X10 se rozšiřuje i na delší speciality s větším množstvím vody, jako americano či lungo. Díky funkci One-Touch-Lungo, je možné tyto speciality připravit stiskem jednoho tlačítka. Kromě široké nabídky nápojů zaujme také působivou výkoností mlýnku P.A.G. 2+ a funkcemi profesionálního kávovaru. 

Kávovar X10 se snadno ovládá díky barevnému displeji a tlačítkům, takže je vhodně přístupný. Kávovar X10 je ideální na použití v kancelářích, samoobslužných prostorech a provozovnách, kde se denně připraví 80 nápojů.

Cold Brew stiskem jednoho tlačítka

Kávovar X10 přináší osvěžující požitek do kanceláří a samoobslužných prostor s výběrem nápojů Cold Brew. Káva za studena extrahována, a také čerstvě namletá, nikoli z kapsle, stisknutím jednoho tlačítka. Tato funkce je možná díky procesu extrakce za studena vyvinutému společností JURA. Během této extrakce, studená voda prochází skrz čerstvě namletou kávou, pulzuje pod vysokým tlakem a pomalou frekvencí cyklu. Bohaté aroma je tedy optimálně absorbováno vodou a výsledkem je přirozeně energizující studený nápoj.

Různé speciality pro každého

Rozmanitost je pro kávovar X10 na denním pořádku. Profesionální plně automatický kávovar, navržený tak, aby nabízel maximální požitek, zaujme 36 speciálními kávami. Rozsah sahá od klasických káv, jako je espresso a cappuccino, až po dvojité mléčné speciality, jako je latte macchiato, či módní Cold Brew. Jako vždy, pouhým stiskem jednoho tlačítka, nápoje nyní proudí do šálku přes centrální dvojitou výpusť. Kávovar X10 nově definuje zážitek z kávy v kancelářích a samoobslužných prostorách v nevídaných rozměrech.

Robustní a rafinované

Forma následuje funkčnost – to je hlavní zásada kávovaru X10, který se vyznačuje čistými liniemi a přímým vedením uživatele. Výškově nastavitelná výpusť kombinuje výpust horké vody, mléka i kávy a zajišťuje tak snadné ovládání. Nově navržená přední strana v provedení Dark Inox zdůrazňuje profesionalitu a nadčasovou eleganci automatického kávovaru. Kromě toho kávovar X10 zaujme svým pohodlným a intuitivním konceptem ovládání prostřednictvím 3,5palcového displeje. Displej, integrovaný do přední části, a doplněný fyzickými tlačítky zdůrazňuje přehlednost profesionálního plně automatického kávovaru.

Podpora moderních platebních metod

Kávovar X10 lze volitelně doplnit o jednotku rozhraní MDB od společnosti JURA. Díky tomu podporuje nejběžnější platební systémy a nabízí maximální flexibilitu a jednoduchost. Ať už jde o kreditní karty, čipy, nebo mobilní platební systémy, výběr je široký. K dispozici je také JURA Pocket Pilot. Kromě bezkontaktního placení zaujme bezplatný software od JURA také fakturačním a řídícím systémem.

 

Kategorie: Profesionální kávovary
Hmotnost: 14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: