Jedeme za vámi - září 2023

Vážení přátelé dobré kávy!

s radostí vám přinášíme přehled našich kávových zastávek na měsíc září. Připravte se na čerstvou kávu, příjemné chvíle a skvělou atmosféru těchto akcí.

 
Datum: 2. a 3. září od 9:00 hod. do 18:00 hod.
Na folklorním festivalu Lidový rok vás čeká nejen pestrý kulturní program, ale také naše skvělé kávové speciality. Přijďte si užít atmosféru této skvělé akce s šálkem naší skvělé kávy.
 
Datum: 9. září od 12:00 hod. do 21:00 hod.
Festival dobrého jídla a pití v nejhezčí městské části Olomouce, kde nemůže chybět naše káva.
 
Datum: 17. září od 9:30 hod. do 13:00 hod.
Místo: Olomouc
Při této slavnostní události budeme připravovat naši kávu u katedrály, abychom společně oslavili úrodu a poděkovali za všechny plody, které nám země dává.
 
Datum: 22. září od 8:00 hod. do 13:00 hod.
Zkusme se v tento den společně obejít bez auta a dorazit na univerzitu nebo do práce pěšky, na kole nebo třeba také MHD. Na náměstí Republiky bude v pátek od 8 do 12 hodin pro ty, kteří se prokážou jízdenkou, zaznamenanou trasou v aplikaci nebo jakkoliv jinak, připravena káva a drobné občerstvení
 
Datum: 24. září od 8:00 hod. do 12:00 hod.
Na tradičních selských trzích vás čekají nejen tradiční produkty, ale také naše káva. Přijďte ochutnat, relaxovat a užívat si atmosféru trhů.
 
Datum: 28. září od 9:00
Měsíc září uzavřeme na Setkání Hanáku, kde vás čeká pohodová atmosféra a naše skvělá káva. Přijďte si užít krásu Hanáckého regionu.

 

Jedeme za vámi září