Ruční kávovary Handpresso - Dokonalý parťák na cesty a letní dovolenou

Ruční kávovary Handpresso - Dokonalý parťák na cesty a letní dovolenou

Rádi bychom vám představili novinku v našem sortimentu, která nám přišla přímo z dílen renomované značky Handpresso. Tyto unikátní ruční kávovary jsou nejen praktickým, ale také elegantním řešením pro přípravu skvělé kávy na cestách.

Handpresso je skvělým společníkem, ať už plánujete letní dovolenou u moře, víkendový výlet do hor nebo jen rádi popíjíte svůj oblíbený mok na pracovišti. Jeho kompaktní design a jednoduchá obsluha vám umožní připravit perfektní espresso kdekoliv.

Tento kávovar nevyžaduje elektrickou energii, takže si svůj espresso můžete vychutnat i uprostřed přírody, na pláži nebo na cestách autem. Stačí jen voda, mletá káva a pár pumpnutí a vaše espresso je připraveno!

Pokud však espresso není vaším šálkem kávy, máme pro vás připravenou skvělou alternativu. V našem sortimentu najdete i Aeropressy, univerzální přístroje na přípravu kávy, které jsou skvělou volbou pro cestování. Aeropress se vyznačuje svou jednoduchostí a kompaktností, a přitom dokáže připravit opravdu kvalitní kávu.

Nezáleží na tom, jestli jste milovník espresso nebo preferujete jiné druhy kávy, v našem sortimentu najdete přesně to, co hledáte. Přidejte trochu luxusu do svých cestovatelských zážitků a užijte si svůj oblíbený nápoj, kdekoliv budete!

 

IMG_4987_jpg