JURA ONO

Značka: JURA

ONO. Dokonalá káva. Nikoli z kapsle.

Ideální jednošálkový kávovar pro každého, kdo miluje kávu, cení si vysoké kvality a dbá na ochranu životního prostředí. ONO je více než jen kávovar: nabízí vám skutečně jedinečné okamžiky požitku z kávy.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
8 990 Kč 7 430 Kč bez DPH
JURA ONO
Značka: JURA
JURA ONO
Tip
Doprava zdarma

Nikoli z kapsle

Díky použití čerstvě mleté kávy si můžete vybrat druh kávy, a to šálek po šálku. To znamená, že zůstanete zcela nezávislí, můžete objevovat zcela nové světy chutí, vytvářet vlastní směsi a například podporovat konkrétní kávové plantáže Fairtrade nebo místní pražírny. Bez kapslí a padů navíc nevzniká při přípravě kávy s kávovarem ONO žádný zbytečný obalový odpad. Kávová sedlina je čistě přírodní produkt, který je ideální pro kompostování nebo jako hnojivo pro rostliny.

Váš baristický okamžik

Zažijte nezapomenutelný požitek z vynikající kávy všemi smysly už během samotné přípravy: Vůně čerstvě mleté kávy, citlivé ovládání pomocí kliky a páky, zvuk pumpy při extrakci, jedinečná chuť prvotřídní kávy, nevšední design tohoto inovativního kávovaru. Vytvořte si při každé přípravě vědomě prožitý baristický okamžik, který oslavuje kávu a vyjadřuje nejvyšší ocenění dokonalé chuti.

Dokonalá káva

Prvotřídní káva při každé přípravě: Kávovar ONO, vybavený nejnovější spařovací technologií značky JURA, trvale nabízí nejvyšší kvalitu kávy a espressa. Intenzitu si můžete zvolit při každé přípravě individuálně a dokonce změnit druh kávy šálek po šálku, zcela podle chuťových preferencí. Ideální pro všechny, kteří si chtějí dopřát vědomě prožité kávové okamžiky a rádi by ochutnali různé druhy kávy. Kávovar ONO se plně zaměřuje na speciality z černé kávy: espresso a černá káva v dokonalém provedení.

Doporučené příslušenství (na přání)

V případě kávovaru ONO se používá mletá káva. Ideálním příslušenstvím je tedy nový mlýnek na kávu P.A.G. se sedmi nastavitelnými stupni mletí.

Pokračovat ve čtení

Udržitelnost v každém směru

Dlouhá životnost je pro společnost JURA klíčem k udržitelnosti. Klademe proto velký důraz na kvalitní materiály, precizní a pečlivé zpracování, servisovatelnost a design, který i po mnoha letech působí stále svěže a neopotřebovaně. Naše zákaznická služba je vám navíc s kompetentními kontaktními osobami kdykoli k dispozici a servis nabízí nejlepší dostupnost, poradenství a rychlou pomoc.

 
Kategorie: Domácí kávovary
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.75 kg

JURA | E6 | fully automatic coffee machine

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: