Café Gape dárková kazeta výběr Brasil

Značka: Café Gape

Dárková krabice s výběrem výběrových káv z Brasilie

Úprava
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024
799 Kč 713 Kč bez DPH
Café Gape dárková kazeta výběr Brasil
Značka: Café Gape

Set obsahuje:

Brasil Red Catuai

Káva Brasil Red Catuai, pěstovaná na farmě SÍTIO SÃO LUIZ v oblasti Norte Pioneiro ve státě Paraná, je výsledkem rodinné tradice a vášně k pěstování kávy. Farma, kterou s láskou spravuje farmářka Eloir I. Nogueira de Souza, se nachází ve výšce 650 m n. m. a vyniká svým specifickým zpracováním Honey, což kávě dodává jedinečný chuťový profil s tóny karamelu, cukrové třtiny, jasmínu, melasy a vanilky.

Historie Eloirina seznámení s kávou sahá až do jejího dětství, kdy její otec, João Nogueira, každý rok během dovolené sklízel kávu, aby vydělal nějaké peníze navíc. Eloira začala pomáhat ve svých 12 letech. Její cesta k vlastní produkci kávy začala po sňatku v roce 2003, kdy začala pracovat na své vlastní farmě. Povědomí o speciálních kávách přišlo až v roce 2007, kdy její tchán, pan Edezio Souza, zvítězil v regionální soutěži v kvalitě. Toto ocenění probudilo její zájem a snahu produkovat podobné kávy, což bylo umožněno díky partnerství s Capricornio a skupinou Matão women. Díky tomuto partnerství se Eloira dozvěděla více o postupech potřebných k produkci a prodeji speciální kávy.

Brasil Conilon

Káva Brasil Conilon, pěstovaná na farmě Chácara Fabian v oblasti Rondônia, vyniká svými výraznými chuťovými tóny čokolády, vína, vanilky a arašídů. Za tímto jedinečným produktem stojí farmář Ezequiel Antonio Fabian, který společně se svou manželkou Betânií Marquesine Lessa Fabian pěstuje malou sklizeň Robusta Amazon v obci São Miguel do Guaporé.

Láska ke kávě je v rodině Fabian hluboko zakořeněná. Oba rodiče Ezequiela, stejně jako prarodiče jeho manželky, byli pěstiteli kávy. Ezequiel, narozený otci z Capixaba a matce z Paraná, představuje první generaci dětí z rodin imigrantů, kteří přišli do Amazonie v 70. a 80. letech. 

V roce 2011 se Ezequiel oženil a od svého otce dostal dar v podobě pěti bushelů země. Na těchto pozemcích byly staré a technologicky zastaralé kávové plantáže. Ezequiel se původně rozhodl investovat do krav, ale nakonec jeho láska ke kávě byla silnější. V roce 2014 začal s pěstováním technologicky vyspělejší kávové plodiny s vlastní závlahou.

Ezequiel je vynalézavý a neustále hledá nové metody zpracování kávy. Hrdě vzpomíná na svého otce, který se již dlouho předtím, než začali kupující kávu vysoce cenit, snažil produkovat kvalitní kávová zrna. Ezequielova otcova filozofie byla jednoduchá: "Produkovat kávu znamená nést zodpovědnost za dodání kvalitního produktu na stůl rodin."

Ezequiel je také aktivním ochráncem životního prostředí. Pečuje o zbylé lesní porosty a chrání vodní zdroje na svých pozemcích. Stejně jako jeho rodiče již předává své malé dceři Bruně lásku k výjimečné kávě z Amazonie.

"Být producentem jemné kávy Amazon Chunks znamená pokračovat v odkazu mých rodičů a zároveň zajišťovat lepší kvalitu života pro mou rodinu," říká Ezequiel."

Brasil Rubi

pochází z exotického regionu Norte Pioneiro ve státě Paraná z Brazílie. Tato speciální odrůda Rubi je známá svým jedinečným chuťovým profilem, který kombinuje tóny karamelu, čokolády, vína, maliny, švestky, hroznů a třešní. Kávovníky této odrůdy rostou na farmě Sítio Sao José, kterou s láskou a odborností spravuje farmář Ricardo Aparecido Dos Santos. Tato káva je pěstována ve výšce 880 m.n.m. a je zpracována metodou natural, což jí dodává bohatou a plnou chuť.

Historie farmy Sítio Sao José sahá až k Ricardovým předkům, kteří vždy pracovali s kávou. Ricardo vybudoval farmu s více než 10 tisíci kávovníky a nyní vyváží svůj produkt do mnoha zemí díky spolupráci s Capricornio Coffees.

Pražení

Zrna u nás projdou středním pražením na špičkových německých strojích. Káva potom není ani příliš ovocná (kyselá), ani příliš hořká. Kávu balíme do třívrstvých obalů, které produkt chrání před světlem. Tyto obaly jsou vybaveny zipovým systémem pro opětovné uzavření obalu a dlouho drží chuť a aroma.

Skladování

Kávu skladujte v pokojové teplotě a ve tmě. Minimální trvanlivost je 6 měsíců. Ale tak dlouho vám naše káva stejně nevydrží. Ideální je spotřebovat směsi i jednodruhové speciality do měsíce, abyste si vychutnali aroma a čerstvost naší kávy. A zavčas samozřejmě objednat další.

Kategorie: Dárkové kazety
Záruka: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

fotky WEB balicek hrnkymensi krabice
699 Kč

Dárková krabice s našími nejprodávanějšími kávami Espresso 250g a Modesto 250g a dvěma šálky s podšálky.

3099/ZRN
fotky WEB balicek hrnkyvetsi krabice
729 Kč

Dárková krabice s našími nejprodávanějšími kávami Espresso 250g a Modesto 250g a dvěma šálky s podšálky.

3096/ZRN
fotky WEB balicek jednodruh2 krabice
649 Kč

Dárková krabice s naším výběrem afrických káv z Conga, Ethiopie a Rwandy

3105/ZRN
fotky WEB balicek coko krabice
519 Kč

Dárková krabice s výběrem horké čokolády tmavé, mléčné a bílé.

3108
Café bonbon
79 Kč

Pro všechny milovníky kávy, kteří hledají neotřelý způsob, jak si dopřát svou oblíbenou kávu, představujeme Café Boombon kávové bombony. Toto...

8215
Dárkový poukaz 1000Kč
Tip
1 000 Kč

Dárkový poukaz formátu A5, tištěný na luxusním silnějším perleťovém papíře v krémové obálce se samolepicím proužkem. Obdarovaného opravňuje k...

8210