AeroPress Original

Značka: AeroPress, Inc.

Aeropress je velmi jednoduché zařízení k alternativní přípravě kávy.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024
699 Kč 578 Kč bez DPH
AeroPress Original
Značka: AeroPress, Inc.

AeroPress je revoluční kávovar, který přináší jedinečný způsob přípravy kávy. Tento inovativní přístroj byl vynalezen Alanem Adlerem, americkým vynálezcem a inženýrem, který se zaměřuje na praktická řešení a vynikající uživatelský zážitek.

AeroPress je navržen tak, aby umožňoval extrakci kávy pod tlakem, což vede k rychlému procesu s vynikajícími výsledky. Kávovar je snadno ovladatelný ve svém používání. Stačí nasypat jemně mletou kávu a horkou vodu do AeroPressu, nechat směs extrahovat po dobu několika sekund a poté stlačit píst k vytlačení lahodné kávy přímo do šálku.

Jednou z hlavních výhod AeroPressu je jeho všestrannost. S tímto kávovarem můžete připravit různé styly kávy, včetně espressa, filtru nebo dokonce cold brew. Můžete experimentovat s různými množstvím kávy, teplotou vody a dobou extrakce, abyste dosáhli přesně té chuti a síly, kterou preferujete.

AeroPress je také skvělým společníkem pro cestování. Je lehký, snadno přenosný a nevyžaduje elektrický zdroj. To znamená, že si můžete vychutnat výbornou kávu kdekoliv a kdykoliv, ať už jste na kempování, v hotelu nebo na pracovní cestě.

S AeroPressem můžete vytvořit výjimečnou kávu plnou bohatých chutí a jemných aromat. Jeho jednoduchost, výkonnost a vynikající výsledky ho činí oblíbeným mezi milovníky kávy po celém světě. Připravte si lahodný šálek kávy s pomocí AeroPressu a objevte nové rozměry kávového zážitku.

AeroPress Coffee Maker Official Demo:

 

Kategorie: AeroPress
Hmotnost: 0.3 kg

AeroPress Coffee Maker Official Demo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Aerobie AeroPress Go
899 Kč

Cestovní ruční kávovar AeroPress Go 

11020
Hario V60-02 Ceramic Coffee Dripper White
489 Kč

Na přípravu filtrované kávy. Materiál: keramika Barva: bílá Objem: 1-4 šálky

10006
Handpresso Wild Black
2 850 Kč

Jednoduchý, lehký a kompaktní ruční kávovar Handpresso Wild Black vám umožní si připravit italské espresso, ať jste kdekoli.

72185
Handpresso Wild Silver
Novinka
2 850 Kč

Jednoduchý, lehký a kompaktní ruční kávovar Handpresso Wild Silver vám umožní si připravit italské espresso, ať jste kdekoli.

72186
handpresso e presso
Novinka Tip
4 399 Kč

Nový přenosný kávovar Handpresso s baterií. Dobíjí se přes USB.

72187